שיפוץ חדר עבודה – חלק שני

0

כתבה זו היא השנייה מבין שלוש כתבות העוסקות בשיפוץ חדר העבודה – עשר מחשבות שיעזרו לכם לעבור בקלות ובהצלחה את תהליך שיפוץ חדר העבודה

חדר העבודה הוא חדר אשר אנחנו מבלים בו הרבה שעות מן היום, חלקנו אפילו ממש עובדים בו במשרה מלאה. כאשר אנחנו פונים לשיפוץ חדר העבודה יש מספר דברים שחשוב שנחזיק בראש ונחשוב עליהם, כדי שיהיה לנו בסופו של דבר חדר עבודה שיהיה לנו פרקטי ויענה על כל הצרכים שלנו, וכמובן – שיהיה לנו נעים לבלות בו מספר רב של שעות ביום.

שיפוץ חדר עבודהריכזנו עבורכם עשר מחשבות הנוגעות לשיפוץ חדר העבודה, אשר יעזרו לכם לעבור את תהליך שיפוץ חדר העבודה בצורה נעימה יותר, בקלות ובהצלחה רבה יותר. בכתבה 'שיפוץ חדר עבודה – חלק ראשון' של סדרת כתבות זו הצגנו לכם מחשבות הנוגעות לתקציב השיפוץ, לרעיונות בנוגע לחדר העבודה וכן לתאורה בחדר זה. הנה לפניכם שלוש המחשבות הבאות:

4. שקעים וחשמל
חשוב שתחליטו מראש היכן אתם ממקמים את השולחן, המחשב ועוד אלמנטים בחדר העבודה אשר מצריכים נקודות חשמל (על מיקום השולחן קראו עוד בכתבה השלישית). לאחר שתחליטו היכן כל אחד מהם יהיה ממוקם, בדקו האם אתם זקוקים לנקודות חשמל נוספות או במיקומים שונים מאשר אלו הקיימים בחדר הנוכחי.

אפשר להיעזר באיש מקצוע העוסק בחשמל – העברה של נקודות חשמל ופתיחת נקודות חדשות אינה דבר מסובך, אך יש להחליט על כך כבר בשלבי התכנון כדי שתוכלו לעשות זאת מיד בהתחלה (ולא, לדוגמא, לאחר שצבעתם את הקירות…). לפעמים כדאי לפתוח נקודות חשמל חדשות על מנת להרוויח מיקום נוח ונעים יותר של מחשב, שולחן ועוד. בטווח הקצר מדובר בעוד עבודה ובטווח הארוך בשקט נפשי ואווירה נעימה יותר – כדאי.

5. צבעי הקירות

ככלל בחדרים וחללים קטנים יותר כדאי ללכת על צבעים בהירים ונעימים בעין. קל וחומר בחדר עבודה, אשר אתם מבלים בו שעות רבות ונדרשים לריכוז גבוה ולמידה מסוימת של שלווה. אנחנו ממליצים בחום על צבעים כמו שמנת, בז' או צבעים פסטליים (אם אתם ממש מתעקשים על צבעוני) ובכל אופן – בגוונים בהירים מאוד, שלא יציקו לכם בעין ולא תהיה להם נוכחות צועקת אלא להיפך – מרגיעה ומאפשרת.

בדקו האם אתם מעוניינים לצבוע לבד או שאתם רוצים להזמין איש מקצוע העוסק בצביעת דירות – לפעמים כדאי וזה משתלם וחוסך המון עבודה.

6. כיסא

תשקיעו. תשקיעו בכיסא נוח ונעים שתוכלו לשבת עליו שעות רבות מבלי להצטער על כך בסוף היום. לפעמים אנחנו מתפתים לקנות כיסא יפה, מרשים ומעוצב ובסוף יום העבודה הראשון אנחנו מתחרטים.

יש היום המון כיסאות מאוד נוחים ובריאים המעוצבים להפליא וכדאי מאוד לבחור לכם כיסא כזה. ברשתות הגדולות יש בדרך כלל די הרבה מבצעים על כורסאות וכיסאות נוחים וטובים, וכדאי לעשות סקר קטן ולא להתפשר כאן, בעניין הכיסא.

בכתבה 'שיפוץ חדר עבודה – חלק שלישי' והאחרון של סדרת הכתבות הנוגעות לשיפוץ חדר העבודה, ארבעת המחשבות האחרונות שיעזרו לכם לשפץ ביתר קלות ובצורה טובה יותר את חדר העבודה.

סגור לתגובות