קניה קבוצתית למשפצים

There is a problem - it appears you are using categories and no feeds have been put into those categories.

שיפוץ דירה הוא תהליך לא פשוט שלוקח הרבה זמן, מצריך הרבה סבלנות ולרוב גם עולה הרבה כסף. תכנון נכון של השיפוץ יכול לעזור לכם לעבור את השיפוץ בשלום, כלומר, תכנון מראש יכול לחסוך לכם כסף ולא פחות חשוב חיסכון בזמן. אם תדעו מראש מה אתם רוצים לשפץ, איך כל חדר יראה וכמה כל דבר עולה תוכלו לתכנן טוב יותר את התקציב ותוכלו להעריך ביחד עם קבלן השיפוצים שלכם כמה זמן כל התהליך ייקח. כאן נכנסת קבוצת הקניה 'סוגרים הכל לדירה' לתמונה, איך? הינה כמה סיבות:

ערבי מכירה של 'סוגרים הכל לדירה'- חיסכון גדול בזמן ובכסף

השירות העיקרי שניתן לחברי מועדון 'סוגרים הכל לדירה' הוא השתתפות באירועי מכירה אקסקלוסיביים. צוות 'סוגרים הכל לדירה' מארגן אירועי מכירה בכל מה שקשור לשיפוץ הבית ועיצובו מחדש. באירועים אלו המתקיימים במגוון חנויות בארץ, תוכלו לרכוש את כל המוצרים שתצטרכו לקראת שיפוץ הבית, החל מאריכים וחיפויי קירות למטבח ולאמבטיה ועד ארונות מטבח, ארונות לחדרים וכמובן את כל סוגי מוצרי החשמל לבית. באירועים אלו ניתנות הנחות גדולות ואטרקטיביות לחברי הקבוצה וככל שתרכשו יותר מוצרים, תוכלו לקבל הנחות משמעותיות יותר. באירועים כאלו לא רק תוכלו לחסוך בכסף אלא תוכלו לחסוך בזמן, במספר ערבים או אירועים כאלו תוכלי לסיים את הרכישה של המוצרים אותם תצטרכו בשיפוץ הבית ועיצובו מחדש.
אתר "בית וצבע" מזמין אותך להצטרף לקניה קבוצתית למוצרים ושרותים לשיפוץ הדירה בשיתוף קבוצת "סוגרים הכל לדירה"

אירועי תוכן של 'סוגרים הכל לדירה'

צוות 'סוגרים הכל לדירה' מארגנים ערבי תוכן בנושאים שונים הרלוונטיים למשפצי דירות. אירוע ובו הרצאה בנושא הטרנדים האחרונים בתחום צביעת הבית והדירה בבית טמבור, או  אירוע בנושא משכנתאות והלוואות לשיפוץ הדירה ועוד. באירועים אלו תוכלו לקבל מידע רב בנושאים שונים, תוכלו להתייעץ עם בעלי המקצוע מהתחום ותוכלו בהתאם לתכנן חלק ניכר מתהליך השיפוץ.

חדש ב'סוגרים הכל לדירה'- מוקד בעלי מקצוע

קבוצת 'סוגרים הכל לדירה' הוסיפה שירות חדש לחברי המועדון, מוקד בעלי מקצוע מומלצים. במוקד זה תוכלו לקבל שמות ופניות מבעלי מקצוע בכל תחום שתרצו, החל מקבלני שיפוץ ועד חברות לניקוי דירות חדשות. בעלי המקצוע של המוקד הינם בעלי מקצוע מומלצים שעובדים עם קבוצת 'סוגרים הכל לדירה' כבר שנים רבות, צוות 'סוגרים הכל לדירה' מכיר באופן אישי את בעלי המקצוע במוקד ומקבל משובים על עבודתם מלקוחות הקבוצה עצמה. כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי בעלי המקצוע שתופנו אליהם מהמוקד הם אכן בעלי מקצוע איכותיים והגונים.

לקוחות ממליצים:

סוגרים הכל לדירהדיירים מפרויקט יהלומי בוכמן, מודיעין

"הגענו מוכנים וידענו מה אנחנו רוצים. הגענו בסביבות 21:00, נציג התפנה אלינו תוך 2-3 דקות והסביר לנו על המוצר. רכשנו את המוצר במחיר נמוך יותר ממחירים שראינו בזאפ."

דיירים מפרויקט שירת השרון, נתניה

"הערב היה מצוין, מקצועיות הנציגים מצוין. המחירים בערב המכירות אחרי שעשיתי סקר שוק המחירים טובים מאוד וזאת לאחר שביצעתי סקר בהרבה רשתות."

שיהיה שיפוץ קל!