צביעת דירות – כיצד להתכונן ולצבוע את הדירה

0

לצורך צביעת דירה יש קודם כל להחליט האם מדובר בצביעת כל הדירה או רק חלקים ממנה.

כדאי מאד להתייעץ עם חברים וידידים האם הם מכירים בעלי מקצוע בתחום צביעת דירות והאם הם ממליצים עליהם.

במידה ולא קיבלתם המלצות תוכלו לפנות דרך כאן ולקבל מספר הצעות מבעלי מקצוע מומלצים בתחום צביעת דירה.

לאחר ההחלטה על בעל המקצוע בתחום צביעת דירות כדאי מאד שיסייר איתכם בדירה. צריך לבדוק את הקירות והתקרה האם הטיח לא ייפול בתהליך הצביעה. לעיתים טיח ישן מתפרק תוך כדי צביעה והדבר מחייב תיקון מקדים.

צביעת דירהצביעה ישנה עם שפריץ – ניתן כמובן לצבוע על השפריץ ללא בעיות. במידה ורוצים להוריד את השפריץ מהקירות ישנן שתי אפשרויות. האחת היא לגרד את השפריץ וזו עבודה קשה ולוקחת זמן רב. אפשרות שנייה היא למלא ולהחליק את הקיר באמצעות חומרים מתאימים. הבעיה היא לעיתים בתקרה מאחר ומילוי השפריץ בתקרה יוצר עומס על הטיח וטיח ישן עלול ליפול. במקרה שכזה מגרדים את התקרה, ממלאים בטיח כמו שצריך, מחליקים ורק אז צובעים.

לקראת הצביעה יש לרכז את הריהוט במקום אחד, אם אפשר בכניסה לדירה וזאת על מנת שלא להקשות על בעל המקצוע בעבודה. ככל שיהיה לו נוח יותר לעבוד כך העבודה תהייה מהירה ומושלמת יותר.

סוגי צבעים – ישנן מספר חברות יצרניות מוכרות וכן יבואנים שונים. בעלי הטבוריות או ברשתות ימליצו לכם על סוג הצבע המתאים. בדרך כלל בעל המקצוע ידע על איזה סוג צבע להמליץ.

בחירת גוונים – היזהרו מערבוב גוונים ברשתות ובחנויות בעזרת מניפת הצבעים. לא תמיד הצבע שנבחר באמצעות המניפה הוא הצבע שיוצא לאחר הערבוב. כותב מאמר זה נכווה פעמיים בצבע שעורבב באמצעות המניפה ויצא צבע אחר. בעל המקצוע שיצבע לכם את הדירה ידע לערבב בעצמו את הצבעים עד שתגיעו לגוון הרצוי.

ושיהיה לכם בהצלחה.

 

קרדיט המחבר

המוקד לדייר מבית פורטל בית משותף הינה מערכת לאיתור בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים המספקת בעלי מקצוע עבור דיירים בבתים משותפים וועדי בתים משותפים בכל הארץ.

המוקד לדייר מספק לדיירים ולוועדי הבתים בעלי מקצוע במגוון תחומי הבית והבית המשותף.

פורטל בית משותף הינו אתר ותיק וייחודי המשרת את קהילת הדייריםוועדי הבתים בישראל משנת 2004. מתוקף כך אנו מקבלים עשרות פניות של צרכניםבכל יום במגוון רחב של תחומים ומכל חלקי הארץ.

סגור לתגובות