מה תעשו כשהשיפוץ חורג מהתקציב?

0

לעתים מתקיים מצב שבו אתם מגלים, כי אתם חורגים ממגבלות התקציב שלכם לשיפוץ. החריגות הללו יכולות להתרחש בשל מגוון רחב מאד של הפתעות – שינויים שנדרשים לפתע בתשתית של הבית, שינוי בחומרי הגלם, ואפילו מצב שבו אתם מחליפים את קבלן השיפוצים באמצע התהליך. אחד מהפתרונות היעילים ביותר במצב כזה, הוא לקחת הלוואות אקספרס לכל מטרה, כדי לכסות את הפער שנוצר בתקציב.

הלוואת אקספרס לשיפוץמהן ההלוואות הללו?

כפי שניתן להבין משמן, הלוואות אקספרס לכל מטרה מיועדות למגוון רחב מאד של מצבים, ולא רק למצב שבו קיימת חריגה בשיפוצים. ההלוואות הללו עם זאת, יכולות להתאים לכם בצורה מושלמת למצב שאליו נקלעתם. לרוב, החריגות בתקציב השיפוצים, הן חריגות שנעות בין כמה אלפים לעשרות אלפי שקלים.

מדובר מצד אחד על סכום גבוה למדי עבור רוב האנשים, ומצד שני, עליכם לכסות אותו במהירות. הבנקים שמעניקים הלוואות, מבצעים בדיקה מדוקדקת מאד, וחריגות מתקציבי שיפוצים הם לרוב לא חלק מהסיבות לאישור ההלוואה.

על ההלוואות של חברות האשראי

לעומת זאת, הלוואות אקספרס לכל מטרה שניתנות מטעם חברות האשראי, הן סיפור שונה לחלוטין. חברות האשראי מוכנות להעניק הלוואות אקספרס לכל מטרה, משום שהן מספקות פלטפורמה הרבה יותר מהירה ונוחה. ההלוואות הללו מאושרות לרוב תוך תקופה של שלושה ימים בלבד, וניתנות מכל סיבה שהיא – גם אם חרגתם מתקציב השיפוצים המקורי. מכיוון שהחריגה הזו היא לרוב מפתיעה ופתאומית – הפניה המהירה לחברות האשראי היא הנוחה ביותר שיש. הלוואות אקספרס לכל מטרה מאושרות תוך זמן קצר כל כך, שאתם כמעט ולא תחושו בחריגה שהתבצעה. אתם תוכלו תוך זמן קצר מאד לחזור לתכנון השיפוצים הרגיל שלכם, ולהתגבר על המכשול.

וגם תנאי ההחזר נוחים

חשוב מאד לציין את תנאי ההחזר של הלוואות אקספרס לכל מטרה. אחרי הכל – כיסוי הפער בתקציב הוא דבר טוב ויפה, אבל חשוב שתוכלו גם להחזיר את התשלום לחברות האשראי, ותתנהלו נכון עם התקציב הביתי שלכם. לכן ההלוואות שמאושרות לכל מטרה, ניתנות גם בתנאי החזר גמישים מאד. אתם תוכלו להחזיר אותן תוך זמן קצר או ארוך לפי בחירתכם. אתם גם תוכלו לקבוע הלוואה בתנאי החזר גמישים, שבהם אתם משנים את גובה ההחזר, או קובעים בעצמכם מה יהיה גובה ההחזר. שימו לב שגם אם חרגתם באופן מפתיע בתקציב השיפוצים, ואתם פונים לחברות האשראי כדי לקבל הלוואה, חשוב מאד לשבת ולתכנן היטב את תנאי ההחזר. כך אתם תוכלו להמשיך ולנהל את התקציב שלכם בצורה אחראית, ולהחזיר את ההלוואה, וגם ליהנות מבית משופץ.

סגור לתגובות