לפני הלידה – שיפוץ כללי

0

קיימים מספר שלבים בחיים של כולנו הקשורים באופן זה או אחר לנושא עיצוב הבית. השלב הראשון ומן הסתם הבולט ביותר הינו כאשר מתחתנים וקונים את הדירה הראשונה. שלב נוסף, חשוב ומשמעותי לא פחות הינו כאשר מצפים לילד הראשון. אצל רוב הזוגות קיימת בדרך כלל הפוגה בין השלב של החתונה והמגורים המשותפים לשלב ההריון הראשון והבאת ילד לעולם, ובדרך כלל המעבר בין השלבים מחייב שיפוץ מחודש ועיצוב הבית כך שיתאים לבואו של הרך הנולד.

שיפוץ דירהאז למה בדיוק כדאי לשים לב כאשר מעצבים את הבית לפני הלידה? איך לדאוג שהעיצוב יהיה בטעמינו האישי אך עם זאת בטיחותי לתינוק? איך מומלץ לבחון חדרי תינוקות ובסוף לבחור את האחד? על כל השאלות הללו הקשורות לפרויקט עיצוב הבית נשתדל לענות בכתבה הבאה.

הדבר הראשון שחשוב לשים אליו לב הוא גודל ועומק השיפוץ. אם את כבר בהריון, רצוי ללכת על שיפוץ מינורי, ולא על פרויקט רחב היקף שיכול לקחת זמן ממושך ולפרוט על עצבייך המרוטים. הריון זה לא זמן לפרויקט גדול בעיצוב הבית.

מומלץ להקפיד על לוחות הזמנים ולדאוג שהשיפוץ יסתיים זמן מה לפני הלידה, על מנת שיהיה טווח ביטחון כי שיפוצים אף פעם לא נגמרים בזמן, וגם כדי לאפשר לבית להתאוורר מהשיפוץ, ולכל הריחות הרעים לפוג.

לגבי בחירת חדר התינוק, מומלץ לבחור פריטים בצבעים רגועים, שיהיה נעים גם לתינוק וגם לכם לשהות במחיצתם. בנוסף כדאי לשים לב לכמה פריטים חיוניים והכרחיים כמו שידה להחתלה, פח סגור, מתקן לציוד רפואי וכו'.

כדאי מאד לבצע סיור בכמה מקומות המתמחים בציוד לחדרי תינוקות, ולהקפיד לבחור לא רק את מה שיפה בעיננו אלא גם את מה שבטיחותי ולא רעיל על מנת להבטיח את בטחונו של הרך הנולד.

סגור לתגובות