איך כדאי לשלם על השיפוצים?

0

אנחנו מציעים לכם את האופציה של שיקים. לתשלום באמצעות שיקים יש הרבה מאוד יתרונות. זו דרך ביניים אשר מאפשרת שקט נפשי גם לכם וגם לבעל המקצוע אשר עוסק בשיפוצים של הבית שלכם. ואתם הרי יודעים כמה ששקט נפשי חשוב בזמן שיפוצים….

הלוואת אקספרס לשיפוץשיפוצים – מגיע לנו שתהיה תמורה בעד האגרה

בדרך כלל אנשים מתכננים שיפוצים במשך הרבה מאוד זמן, לעתים במשך הרבה שנים. שיפוצים הם לא עסק זול בדרך כלל ואנחנו חוסכים לקראתם הרבה מאוד כסף במשך הרבה מאוד זמן. הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה זה שאחרי שחסכנו כל כך הרבה כסף במשך כל כך הרבה זמן, נשלם לבעלי המקצוע או לקבלן השיפוצים סכום כסף גדול בתחילת העבודה ולא נקבל את התמורה שמגיעה לנו עבורו כמו שתכננו, או בכלל.

מהן האפשרויות לתשלום על שיפוצים?

בדרך כלל כאשר אנחנו מתכננים שיפוצים מדובר בהעסקת בעלי מקצוע וקבלני שיפוצים אשר עובדים עם מזומן או עם שיקים. לא תמיד מדובר בחברות גדולות עם אפשרויות סליקה של כרטיסי אשראי. רוב הסיכויים שבעלי המקצוע או קבלני השיפוצים אשר תפנו אליהם יעדיפו לקבל מכם מזומן.

לא רק שרוב הסיכויים שהם יעדיפו לקבל מזומן, אלא שהם יעדיפו לקבל את כולו בתחילת העבודה. הסיבה הכי מתקבלת על הדעת שהם יציגו בפניכם כאשר הם יבקשו את התשלום במלואו היא שהם צריכים לקנות את חומרי העבודה איתם הם מתכוונים לשפץ לכם את הבית ולכן הם זקוקים לתשלום במזומן בהקדם האפשרי, ורצוי לפני כל התחלת עבודה.

שיקים – הדרך הטובה יותר לשלם לבעלי המקצוע

אנחנו מציעים לכם את האופציה של שיקים. לתשלום באמצעות שיקים יש הרבה מאוד יתרונות. תשלום באמצעות שיקים מאפשר לכם לפרוש את התשלום הגדול על השיפוצים לכמה תשלומים נפרדים, אך בניגוד למספר תשלומים של מזומן – תוכלו להגיד לבעל המקצוע או לקבלן השיפוצים, שבתחילת העבודה הוא יקבל את כל הסכום, מחולק לכמה שיקים בתאריכים שונים.

למשל, אם עבודות השיפוצים אמורות להימשך כשלושה חודשים, חלקו את התשלום לשלושה שיקים נפרדים – אחד לכל חודש. כך בעל המקצוע יקבל את כל הסכום לידיו, אך יוכל לפרוע אותו רק במועד אשר יהיה כתוב על השיק. אתם, מצדכם, תהיו מוגנים ומכוסים משום שאם בעל המקצוע לא יעמוד בהבטחה שלו אליו ולא יעמוד בלוח הזמנים, תוכלו להעביר הוראה לבנק על ביטול השיק אשר טרם נפרע.

אנחנו ממליצים לכם על שיטת התשלום באמצעות מספר שיקים, היא בהחלט דרך ביניים אשר מאפשרת שקט נפשי גם לכם וגם לבעל המקצוע אשר עוסק בשיפוצים של הבית שלכם. ואתם הרי יודעים כמה ששקט נפשי חשוב בזמן שיפוצים….

 

סגור לתגובות